Pohled na Buenos Aires 2010


Vážení přátelé dakaru a našeho týmu,

Já ještě doplním pEtra s nejčerstvějším dnešním zážitkem. Paní hospodářka, jejíž syn Michal dělal dnes dopoledne klukům doprovod, nás pozvala na návštěvu. Bydlí s rodinou tady kousek od nás ve třicetipatrovém resortu. Na závěr velmi příjemné návštěvy u typicky česky pohostinné paní domu jsme se s Tomášem a Vojtou vyjeli podívat na střechu, odkud se nám naskytl fantastický pohled na Buenos Aires.

Celé velké Buenos Aires má 16 milionů obyvatel, takže jsme ani z třicátého patra nedohlédli na jeho konec. Je to úchvatná podívaná, ale s Tomem jsme se jednoznačně shodli, že bychom tu žít nemohli.

Přímo pod námi jsme viděli i Rural, kde pomalu končí přejímky a všichni se pomalu připravují na oslavy příchodu nového roku. My se za chvíli odebereme do jedné z mnoha restaurací, kde jej oslavíme v plné sestavě.

Protože píšu tuto zprávu v době, kdy se u nás doma už pomalu blíží půlnoc, chci Vám za celý tým popřát všechno nejlepší a hodně úspěchů v novém roce. Děkujeme moc za podporu, velmi si jí vážíme a je pro nás důležitá.